Silencio !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

• Okul ~ Açık • Hava Durumu ~ Yoğun Sis

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Günlüğüm

4 posters
YazarMesaj
Bãsilius 'Lérs' Darkcursé
Aydınlık ~ Kaçak Büyücü
Bãsilius 'Lérs' Darkcursé

Gelleon : 18

Günlüğüm Empty
MesajKonu: Günlüğüm   Günlüğüm Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 11:46 am

HAdi bakalım Silencio Halkı , günlüğümüzü tutmaya başlıyalım Smile
MeLody Laurà Schatten
Astronomi Profesörü
MeLody Laurà Schatten

Gelleon : 24

Günlüğüm Empty
MesajKonu: Geri: Günlüğüm   Günlüğüm Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 7:13 pm

SevgiLi GünLük...
Sana da neden sevgiLi diyorsam. Sanki sevgiLisin haa !

Ahh bu gün ne güzeL saat 2 ye kadar yatıcaktım. Lanet oLası arkadaşLarım yüzünden yaLan oLdu...
Saat 11 de kaLktım. Lanet Senem aradı. NasıL bir zevk beni uyandırması anLamıyorum. GüzeLim rüyamı berbat etti yaa !
Neyse... 12 Gibi Tuğba'nın yanına gittim. Kursun kapısında maL maL Senem'Le bekLedik. Merve iLe geLdi Tuğba. Direk GüLLük yoLu. ALLah'm ! O kadar yoLu otobüsLe gittik yaaa. Uyuz oLduummm ! AçLıktan da öLüyorum o arada. Tuğba ve Merve saçLarına ek yaptırdıLar. Direk kendimi Simit Dünya'sına saLLadım. Dayanamadım daha fazLa açLığa. Gittim yedim yani ohh...
Sonra saat 2 ye kadar doLandık. 2 'de fizik dersine gittim. Lanet oLsuun Very Happy Tüm soruLarı çözdüğğmm ! Sonra gitar kursuna gittik Tuğba iLe. Berbat bi gündü yaa. Yeni teLefon aLdım okuLa götürmek için. Kamerasız. BiLiosun kiii yanımda götürmem gerekiyor. Yani. Her an babamı aramak zorunda kaLabiLirdim. Neysem. GeLdim açım.. Yemek yemek istiorm ...

Sana da uyuz oLuyorum GünLük Very Happy

MeLody... Sahibinn
Yulian Benois
Slytherin 3. Sınıf
Yulian Benois

Gelleon : 8

Günlüğüm Empty
MesajKonu: Geri: Günlüğüm   Günlüğüm Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 5:12 pm

Sevgilim günlük,
sana neden sevgilim dedim bilmiyorum ama böyle daha çok hoşuma gitti xD Neden sitedeki üyeler aktif olmuyor? Üzülüyor insan, böyle aktif kişiler görmeyince... Bunu yazdım ya sana şimdi aktif olan varsa bana çok pis kapak olur yalnız xD Neyse bi' de eğlence kısmında neden iki tane başlık var? Sorarım sana günlük, neden? Niye cevap vermiyorsun ayrıca? Bu huyuna çok kıl olduğumu söylemem gerekiyor... Neyse hadi affettim. Sanki umrunda Suspect Bi' kere de umrunda olsun bea, bi' kere...

Neyse hadi len çok şımarma...
Yulian, sana yazan eşi benzeri bulunabilir ama bulunmazsa çok sevinecek olan insan.
Tia Lãvenia Darkcursé
İksir Profesörü
Tia Lãvenia Darkcursé

Günlüğüm Empty
MesajKonu: Geri: Günlüğüm   Günlüğüm Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 10:37 am

Ey pembe kapaklı günlüğüm;
Erciyes'ten döndüm ve yorgunluktan geberiyorum! Ayakta uyuyorum ve klavyenin yerini ezberlediğim için,klavyeye bakmadan yazıyorum. Hatam varsa affola. Neyse, Beyza'mı özledim. Hatta Emre'yi bile özledim! Bi' telefonum var,görmelisiin. Arkaplana da Rob'u koydum. Ah,bir bakıyor. Yüreğimi yakıyor.^^ Ben çok özledim onu,bu arada. Posterlerini tekrar yapıştırdım etrafa. Baktıkça içim açılıyor. Disiplinlik oldum ikinci kez. Kiss my as* Rob diye bir pankart şe'ettirmiştik. Biraz bira kaçmış. Okulla ne alakası varsa =S Biri söylemiş,disiplni boyladm. *-*

İvet,bugünkü programımız bu kadar. Kalemi kalem kutuma koydum,kapağını kapadım. Güle güle.^^
MeLody Laurà Schatten
Astronomi Profesörü
MeLody Laurà Schatten

Günlüğüm Empty
MesajKonu: Geri: Günlüğüm   Günlüğüm Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 5:42 pm

Dear my stupid diary ...
İngiLizce'den bıkkınLık geLdi. YazıLı zamanı yakLaşıyor. Ahh evet biLiyorum . İngiLizce'den korkmuyorum fakat, ingiLizce öğretmeni değiştiği için bu beni biraz ürkütüyor. Diğer öğretmende rahatLıkLa kopya verebiLiyordum. Bu sefer napıcam biLmiyorum. ArkadaşLarıma yardım edicem diye söz verdim. Yardım edemezsem bu gerçekten de benim açımdan kötü oLabiLir...

Ahh... İşte bir Lanet gün daha geçti. Haftanın iLk iki saati Matematik'Le başLarsa bu öğrenciLerin durumu da ne oLur Tanrım !? ŞükürLer oLsun ki konu RasyoneL sayıLar. Kafamı koyup uyuyabiLiyorum. Her ne kadar Matematikçi bön bön suratıma baksa da, sorun değiL benim için...
SakarLık.. OMG! BiLeğimi yine incittim. Daha geçen hafta iyiLeşmişti. Yine gitar çaLamıyorum anLayacağın. Ne güzeL This Is Not For You'u gitarda çıkarmıştım. Hava da atıyordum Two-Ba!ya. Artık atamayacağım. Koray'dan da bu yüzden bir ' Aferin sana ! ' sözünü aLmıştım. ALmıştım derken... Fizik'ten 100 çaktım. Lanet oLsun işte ! Sonunda başardım...
Bugün Din sınavı varmış. Neden hep en son sınavLardan benim haberim oLuyor ki ? Ya gerçekten berbat bir şekiLde unutkanım, ya da takmıyorum...
Bir de kötü haber. CemiL hoca, bizden istediği " GeLecekteki HayaLLeriniz " adLı komposizyonLarı Facebook'daki grubumuza koyazakmış. Oww Shat ! Gerçekten bu sefer reziLLik. " GeLecek de bir gün geLecek ama şimdi benim başıma ne geLecek biLmiorum hocaam ! " yazısı iLe başLayan komposizyonumu herkes okuyacak. Suspect CemiL hoca'ya artık diyecek birşey buLamıyorum...

Işık bugün hayatımı anLatan kurguLar kurdu. Ahh Lanet.. Saçma saçma şeyLere katıLa katıLa güLdüm...

BugünLük yeter bence.. Hagi görüşürük...

MeLody **

Baby, Join me in death...

Günlüğüm
1 sayfadaki 1 sayfası